Fiat Fleurette Discover Camper, Off Grid, Airco, Blueto
Direct kopen, basisprijs: € 52.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.995,-
LEASEPRIJS: € 873,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Fleurette Discover Camper, Off Grid, Airco, Blueto |
|---|---|
| Uitvoering: | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 april 2016 |
| Carrosserie: | Integraal |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 13.321 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 873,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 86 kw / 117 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 3.130 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afzuigkap
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Luifel
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Vaste badkamer
- Vaste slaapplaats
- Infotainment
- Audio installatie
- Radio cd speler
- Tv
- Interieur
- Kachel
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Boiler
- Cruise control
- Douche
- Elektrisch bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Windscherm
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Overige
- Cassettetoilet
- Met garage
- Toilet