Fiat Ducato
35H 2.3 MultiJet L4 Bakwagen + Klep - 140 Pk - Euro 6 - Airco - Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 21.749,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.749,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 358,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.349,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Ducato |
|---|---|
| Uitvoering: | 35H 2.3 MultiJet L4 Bakwagen + Klep - 140 Pk - Euro 6 - Airco - Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 december 2020 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 107.549 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 358,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.749,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-69-PFV |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 871 kg |
| Gewicht: | 2.629 kg |
| Wielbasis: | 403 cm |
| Hoogte: | 350 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dagrijverlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio / MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoon
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen voor
- Parkeercamera
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Startonderbreker
- Overige
- Betonplex in laadruimte
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte