Fiat Ducato
33 2.3 MultiJet L2H2 automaat MARGE
Direct kopen, basisprijs: € 16.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.999,-
LEASEPRIJS: € 280,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.399,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Ducato |
|---|---|
| Uitvoering: | 33 2.3 MultiJet L2H2 automaat MARGE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 mei 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 192.283 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 280,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-53-PGN |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.400 kg |
| Gewicht: | 1.900 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- audio-navigatie full map
- Automatische airconditioning (monozone)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- lendesteunen (verstelbaar)
- Metallic lak
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achteruitrijcamera met weergave op een 5" touchscreen geintegreerd in het dashboard
- Airbag tweezitsbijrijdersbank
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- Instructieboekjes aanwezig
- Licht- en regensensor
- Luxury-pakket
- multimedia-voorbereiding
- Radiobediening vanaf het stuurwiel
- Radio incl. USB/Aux-in/Bluetooth aansluiting
- Radio U-Connect 5" touchscreen incl. CD-speler, USB/Aux-in/Bluetooth aansluiting en stuurwielbediening
- Roetfilter
- Rookvrij
- tussenschot volledig
- Vaste trekhaak
- warmtewerende voorruit