Fiat Ducato
2.2 MultiJet 140 S&S L2H2 3.5t Camera, Cruise control, Airco
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Ducato |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 MultiJet 140 S&S L2H2 3.5t Camera, Cruise control, Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 mei 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 47.072 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-28-99 |
| Motorinhoud: | 2.184 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 1.400 kg |
| Gewicht: | 2.100 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Kleur wit
- Parkeersensor achter
- Trekhaak Voorbereiding
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Cargo medium
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Prijs is Excl. BTW
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Uitvoering kan afwijken met aangeboden model
- Zijwandbekleding laadruimte