Fiat Ducato
2.2 MultiJet 140 S&S L2H2 3.5t - 140 Pk - Euro 6 - Groot Scherm - Navi - ParkeerCamera - Airco - Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 24.899,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 24.899,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 410,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.979,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Ducato |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 MultiJet 140 S&S L2H2 3.5t - 140 Pk - Euro 6 - Groot Scherm - Navi - ParkeerCamera - Airco - Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.565 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 410,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.899,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-23-PJN |
| Motorinhoud: | 2.184 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 1.500 kg |
| Gewicht: | 2.000 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Hoogte: | 252 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- LED Dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Apple Carplay & Android Auto
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio / MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoon
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Parkeercamera
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Betonplex in laadruimte
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- full-LED koplampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Roetfilter
- stuur multifunctioneel
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte