Fiat 500X
Cross 1.4 Turbo MultiAir S-Design Cross Navigatie Clima Trekhaak Cruise control 1e Eigenaar 100% Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 13.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.940,-
LEASEPRIJS: € 229,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500X |
|---|---|
| Uitvoering: | Cross 1.4 Turbo MultiAir S-Design Cross Navigatie Clima Trekhaak Cruise control 1e Eigenaar 100% Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 september 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 113.753 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TP-287-J |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 161 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.875 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Kleur wit
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 1e eigenaar
- 100% Onderhouden
- Dakrails satijnzilver