Fiat 500e
C Icon 42 kWh Automaat Climate control Cruise control Parkeersensoren Achteruitrijcamera Keyless Navigatie Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen velgen Radio
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 271,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.289,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500e |
|---|---|
| Uitvoering: | C Icon 42 kWh Automaat Climate control Cruise control Parkeersensoren Achteruitrijcamera Keyless Navigatie Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen velgen Radio |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 mei 2023 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 47.700 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M0-37-18 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.305 kg |
| Wielbasis: | 232 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Convenience Pack
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- Parkeersensoren
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor