Fiat 500C
La Prima 42 kWh Celestial Blue incl-Winterset ACC Stoelverw Camera Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 327,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500C |
|---|---|
| Uitvoering: | La Prima 42 kWh Celestial Blue incl-Winterset ACC Stoelverw Camera Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 maart 2021 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.854 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-360-SV |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 425 kg |
| Gewicht: | 1.305 kg |
| Wielbasis: | 232 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metaalkleur parelmoer
- Winterbanden
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- airco automatisch
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Oplaadmogelijkheid
- Pack winter
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel