Fiat 500C
1.0 Hybrid Dolcevita Airco Cruise control Parkeersensor achter Radio Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 15.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.390,-
LEASEPRIJS: € 210,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.558,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500C |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Hybrid Dolcevita Airco Cruise control Parkeersensor achter Radio Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 20 juni 2023 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 38.798 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 210,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JKS-51-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 53 kw / 73 pk |
| Laadvermogen: | 380 kg |
| Gewicht: | 958 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.338 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare kap
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- regensensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor