Fiat 500
1.0 Hybrid Sport Connect Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Dab Sportstoelen Cruise Control Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 12.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.390,-
LEASEPRIJS: € 169,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.054,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Hybrid Sport Connect Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Dab Sportstoelen Cruise Control Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 6 mei 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.831 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 169,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-640-PG |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 53 kw / 73 pk |
| Laadvermogen: | 388 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.338 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 15"
- airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- passagiersairbag
- radio
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor