Dodge Ram Pick-Up
V8 5.7 402PK | LARAMIE SPORT | Krachtige Hemi | Panorama Dak | 12' Scherm | LPG | Comfortabele Dubbele Cabine met Royale 5 Zitplaatsen | NIEUW EN BPM vrij | Nu Leverbaar uit Voorraad | Nr 2529 - 1277 |
Direct kopen, basisprijs: € 65.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 65.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.086,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dodge Ram Pick-Up |
|---|---|
| Uitvoering: | V8 5.7 402PK | LARAMIE SPORT | Krachtige Hemi | Panorama Dak | 12' Scherm | LPG | Comfortabele Dubbele Cabine met Royale 5 Zitplaatsen | NIEUW EN BPM vrij | Nu Leverbaar uit Voorraad | Nr 2529 - 1277 | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 december 2024 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 53 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | LPG G3 |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.086,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 65.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 00-25-29 |
| Motorinhoud: | 5.654 cc |
| Vermogen: | 296 kw / 403 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.550 kg |
| Wielbasis: | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LPG Tankinhoud 122 bruto liter onderbouw
- Side bars in zwart
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dubbele uitlaat
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sport-pakket (Sport Hood, buitenspiegels, bumpers in kleur )
- Trekhaak
- Tri-Fold Tonneau Cover
- Infotainment
- (UJX) U-connect 12.0 with Navigation / 30 cm scherm.
- Apple carplay
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Boordcomputer, groot
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB-aansluiting voor en achter
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- El. bed. glazen schuif/kanteldak, met jalouzie
- Hemelbekleding zwart
- Keyless start
- Lederen cockpit
- Panorama dak
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achter stoelen 60 40 neerklapbare en verstelbare stoel CAK
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Bekerhouders 4
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Middenconsole met opbergvakken
- Opbergvak onder de achterbank
- Stoelverwarming achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm
- Zwarte Premium lederen Comfort Stoelen
- Milieu
- 8 Speed automaat (DFR)
- Veiligheid
- 4WD (Auto, Lock, Low en 2WD)
- 3500 KG trekvermogen
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- 4X4 4-WD
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Trekhaak 13 polige stekker
- Overige
- Draadloze telefoonlader
- Lage wegenbelasting tarief +- € 55,- euro per maand
- multimedia scherm groot
- Perfomance Sport uitvoering
- Prins Vsi lpg installatie
- Remote start XBM op afstand
- 2 sleutels
- Apple Carplay/Android Auto
- BedLiner
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Sport-pakket