Dodge Ram 1500
5.7 V8 4x4 Crew Cab SPORT
Direct kopen, basisprijs: € 35.845,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 35.845,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 590,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.169,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dodge Ram 1500 |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.7 V8 4x4 Crew Cab SPORT |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 november 2019 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 224.794 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | LPG G3 |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 590,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.845,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VDK-96-B |
| Motorinhoud: | 5.654 cc |
| Vermogen: | 296 kw / 403 pk |
| Laadvermogen: | 881 kg |
| Gewicht: | 2.619 kg |
| Wielbasis: | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Side bars
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- elektrisch schuif/kanteldak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- LPG-G3 Onderbouw
- Onze vraag prijs is incl alle opties die op de foto's staan
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd