Dacia Sandero Stepway
1.0 TCe 100 Bi-Fuel Comfort (INCL-BTW) *FULL-LED | NAVI-FULLMAP | BLINDSPOT | HEATED-COMFORTSEATS | CAMERA | KEYLESS | DAB | ECC | PDC | CRUISE | TOWBAR *
Direct kopen, basisprijs: € 8.045,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.045,-
LEASEPRIJS: € 111,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.358,29 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Sandero Stepway |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TCe 100 Bi-Fuel Comfort (INCL-BTW) *FULL-LED | NAVI-FULLMAP | BLINDSPOT | HEATED-COMFORTSEATS | CAMERA | KEYLESS | DAB | ECC | PDC | CRUISE | TOWBAR * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 juli 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 230.916 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | LPG |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.045,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-403-VZ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 68 kw / 93 pk |
| Laadvermogen: | 497 kg |
| Gewicht: | 1.105 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.602 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Lpg installatie
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- BTW te verrekenen
- Connected services
- Dab
- Elektronisch geregelde airconditioning
- Mistlampen voor
- Pack Assist
- Pack Easy
- Pack Medianav
- Parkeersensoren in achterbumper
- Stoelverwarming voorstoelen
- WiFi
- WiFi
- Bluetooth
- Media Nav
- Niet in gerookt
- Pack Assist
- Pack Easy
- Zomerbanden