Dacia Dokker
bestel 1.5 Blue dCi 90 Solid
Direct kopen, basisprijs: € 10.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 173,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.100,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Dokker |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.5 Blue dCi 90 Solid |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.595 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 173,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-56-GJZ |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 718 kg |
| Gewicht: | 1.212 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 655 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakdragers
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma