CUPRA Formentor
1.5 TSI High Automaat Apple carplay / Android Auto Keyless Entry Keyless Start Adaptive Cruise Control Stoelverwarming Stuurverwarming Half Leder
Direct kopen, basisprijs: € 32.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.890,-
LEASEPRIJS: € 460,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.583,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | CUPRA Formentor |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI High Automaat Apple carplay / Android Auto Keyless Entry Keyless Start Adaptive Cruise Control Stoelverwarming Stuurverwarming Half Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 juni 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 40.089 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JNF-54-G |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 622 kg |
| Gewicht: | 1.358 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 19"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale airbag voor
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- kleur wit
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder-pakket
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor