CUPRA Formentor
1.5 TSI Business Edition 18''Lmv, Virt. Cockpit, App Connect
Direct kopen, basisprijs: € 23.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.850,-
LEASEPRIJS: € 333,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.052,37 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | CUPRA Formentor |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Business Edition 18''Lmv, Virt. Cockpit, App Connect |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juni 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 139.163 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 333,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-847-TP |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 628 kg |
| Gewicht: | 1.352 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- full-LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Verwarmbare stoelen vóór
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen