Citroën Jumpy
2.0 BlueHDI 120 DC Dubbele cabine MARGE btw vrij
Direct kopen, basisprijs: € 16.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.500,-
LEASEPRIJS: € 271,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën Jumpy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDI 120 DC Dubbele cabine MARGE btw vrij |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.113 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-13-PKG |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.221 kg |
| Gewicht: | 1.744 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.965 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- lendesteunen (verstelbaar)
- Metallic lak en Noir Onyx
- navigatiesysteem full map
- Parkeersensoren achter
- Regelbare handmatige airconditioning
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterdeuren met ruiten
- achterruitwisser
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Citroën Connect Radio
- Connect Navigatie-pakket
- DAB+ Radio
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- houten vloer in laadruimte
- multimedia-voorbereiding
- Pack Connect
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- Safety-pack
- spraakbediening
- start/stop systeem
- Trekhaak
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- warmtewerende voorruit