Citroën DS5
1.6 HDI Executive 2015 143.000 KM Leer Trekhaak DS
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën DS5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 HDI Executive 2015 143.000 KM Leer Trekhaak DS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 april 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 143.230 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GD-015-P |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.403 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Extra
- airco automatisch
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- binnenspiegel automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- extra getint glas achter
- keyless entry
- lederen/stof bekleding
- lederen bekleding
- lederen interieurdelen
- luxe lederen bekleding
- parkeersensor voor en achter
- regensensor
- stuur leder
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- cruise control
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor