Citroën C5 X
1.6 Plug-in Hybrid 225pk Feel CAMERA AD-CRUISE VIRTUAL
Direct kopen, basisprijs: € 24.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.945,-
LEASEPRIJS: € 411,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C5 X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Plug-in Hybrid 225pk Feel CAMERA AD-CRUISE VIRTUAL |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 13.611 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HKP-37-S |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 488 kg |
| Gewicht: | 1.697 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.185 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.350 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- afdekhoes
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getinte zijruiten en achterruit
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Smart Grey
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- kunstlederen interieurdelen
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank met armsteun en skiluik
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- cruise control adaptief met Stop&Go
- adaptief demping systeem
- AUX - USB aansluiting
- Bumpers in carrosserie kleur
- derde remlicht
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix
- oplaadmogelijkheid
- Pack Drive Assist
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar