Citroën C5 Aircross
1.6 Plug-in Hybrid Automaat 225pk Shine Trekhaak /Leder/Nav/Camera/Blindspot/Led/Winterpakket/Vc/CarPlay/Comfort.Stoelen.
Direct kopen, basisprijs: € 22.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.399,-
LEASEPRIJS: € 306,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.714,09 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C5 Aircross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Plug-in Hybrid Automaat 225pk Shine Trekhaak /Leder/Nav/Camera/Blindspot/Led/Winterpakket/Vc/CarPlay/Comfort.Stoelen. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 februari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 97.885 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 306,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-672-LG |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- achterstoelen drie
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges