Citroën C4 Aircross
1.6 Exclusive
Direct kopen, basisprijs: € 6.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.995,-
LEASEPRIJS: € 115,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C4 Aircross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Exclusive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 14 november 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 213.317 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 115,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 36-ZHD-5 |
| Motorinhoud: | 1.590 cc |
| Vermogen: | 86 kw / 117 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- xenon koplampen
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- extra getint glas achter
- stuur leder