Citroën C3
1.2 VTi Sport (CLIMATE, LOGISCH NAP, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, TREKHAAK, CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 4.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.945,-
LEASEPRIJS: € 81,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 VTi Sport (CLIMATE, LOGISCH NAP, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, TREKHAAK, CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 november 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 92.760 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 63-ZHX-4 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.511 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Halogeen koplampen
- hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- stuur leder
- Trekhaak