Citroën C3 Aircross
1.2 PureTech Shine
Direct kopen, basisprijs: € 18.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.950,-
LEASEPRIJS: € 312,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 Aircross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Shine |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 11.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Extra getinte ramen achter en achterruit
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Citroen Connect Box
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning
- achterbank in delen neerklapbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lederen/stof bekleding
- navigatiesysteem full map
- achteruitrijcamera
- Ambiance Hype Grey
- CITROËN Connect Nav DAB+ 9" Touchscreen
- multimedia scherm middel
- Parkeersensoren Vóór + Achteruitrijcamera
- parkeersensor voor
- RDW-leges
- spraakbediening
- start/stop systeem