Citroën C1
1.0 VTi Feel, Carplay, LED, 1ste Eigenaar, NAP!
Direct kopen, basisprijs: € 7.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.450,-
LEASEPRIJS: € 122,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C1 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 VTi Feel, Carplay, LED, 1ste Eigenaar, NAP! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 105.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-030-NL |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 53 kw / 73 pk |
| Laadvermogen: | 425 kg |
| Gewicht: | 815 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
| Hoogte: | 1.460 cm |
| Breedte: | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.240 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Infotainment
- DAB
- Navigatie (via Apple Carplay / Android Auto)
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- USB aansluiting
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Reservesleutel aanwezig
- Wij berekenen geen afleveringskosten!
- Zij airbag(s) voor
- ASR