Citroën C1
1.0 VTi Airscape Urban Ride CABRIOTOP CAMERA 5 DRS
Direct kopen, basisprijs: € 8.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.850,-
LEASEPRIJS: € 145,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.770,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C1 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 VTi Airscape Urban Ride CABRIOTOP CAMERA 5 DRS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 februari 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 87.380 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 145,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XR-929-J |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 54 kw / 74 pk |
| Laadvermogen: | 410 kg |
| Gewicht: | 830 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.240 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch vouwdak
- Lichtmetalen velgen 15"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- extra getint glas achter
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel