BMW X5
xDrive40d M-Sport 7pers Pano Luchtv ACC Trekh H/K HUD 22inch 4WS Comf-seat
Direct kopen, basisprijs: € 67.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 67.900,-
LEASEPRIJS: € 1.119,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive40d M-Sport 7pers Pano Luchtv ACC Trekh H/K HUD 22inch 4WS Comf-seat |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.352 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.119,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 67.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 910 kg |
| Gewicht: | 2.260 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 175 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 01MA M Sport uitlaatsysteem
- 02VH Integral Active Steering (4-wielbesturing)
- 02VR Luchtvering op voor- en achteras
- 03AC Elektrisch wegklapbare trekhaak
- 0323 Soft-Close (portiersluithulp)
- 0402 Panoramadak
- 01PA 22 inch LM M Dubbelspaak styling 742M Bi-colour Jet Black
- 02PA Slotbouten
- 02VC Banden reparatieset
- 03MC Individual dakrails hoogglans Shadow Line
- 04T8 Automatisch dimmende buitenspiegels
- 05A1 LED mistlampen
- 05DM Parking Assistant
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Achterruit apart te openen
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Trekhaak wegklapbaar
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- 0688 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06C4 Connected Package Professional
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 04UB 3e zitrij
- 0453 Stoelventilatie voor
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 04AW Instrumententafel in Sensatec
- 04FL Travel & Comfort Railsysteem
- 04HB Warmtecomfort pakket
- 04ML Individual interieurlijsten Pianolak zwart
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 7 zitplaatsen
- 7-persoons uitvoering
- 044A Bekerhouder, temperatuur
- 0248 Stuurwielverwarming
- 0319 Garagedeuropener geintegreerd
- 0418 Opbergpakket voor kofferruimte
- 0456 Comfort stoelen met memory-functie
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- VASW Leder Merino zwart
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05AU Driving Assistant Professional
- 02NH M-Sport remsysteem
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AC High-Beam Assistant
- 05AQ Active Guard Plus
- 06AF Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 0337 M-Sportpakket
- achterasbesturing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Driving Assistant Plus
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel