BMW X5
xDrive30d High Exe Aut Sportpakket
Direct kopen, basisprijs: € 23.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.500,-
LEASEPRIJS: € 387,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30d High Exe Aut Sportpakket |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 205.341 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 387,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PG-454-J |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 780 kg |
| Gewicht: | 2.045 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 1.762 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.825 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 0456 Komfortstoelen
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels inklapbaar.
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dak en spiegelkappen Zwart
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio-/telefoonbediening aan Stuur
- Audio-navigatiesysteem Professional met geïntegreerde mobieltelefoonvoorziening
- Automatische transmissie - met Steptronic (8-traps)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspannings-indicator
- Bestuurdersairbag
- Bi-xenon-koplampen
- Bluetooth
- Comfort-stoelen voor electr. verstelbaar (met Memory)
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- Passagiersairbag
- Soft-Close-automatiek voor Portieren en Kofferbak / Achterklep
- Stoelbekleding/kussens: Leer Nevada
- Uitlaatsysteem (2-buis-installatie, links/rechts) met Chroomplaten
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR