BMW X5
xDrive 50i High Executive Navi,Pano,Camera,Leder,Trekhaak,450pk,B&O Soundsystem,Clima,Cruise,Apk tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 21.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.943,-
LEASEPRIJS: € 361,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.388,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive 50i High Executive Navi,Pano,Camera,Leder,Trekhaak,450pk,B&O Soundsystem,Clima,Cruise,Apk tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 december 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 176.350 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KD-354-T |
| Motorinhoud: | 4.395 cc |
| Vermogen: | 330 kw / 449 pk |
| Laadvermogen: | 735 kg |
| Gewicht: | 2.150 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak
- Metallic lak
- Adaptieve bochtverlichting incl. hoekverlichting
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Comfort Access
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bediend glazen schuif-/kantel panoramadak
- LED koplampen
- LED mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- Infotainment
- Navigatiesysteem Professional
- audioinstallatie met CD-speler
- Bang&Olufsen High End Surround Sound System
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- luxe lederen interieur
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische sporttransmissie 8-traps
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoelen
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Handbediende zonneschermen achter
- houtafwerking interieur
- lederen stuurwiel
- Sportstoelen voor
- Stoelventilatie voor beide voorstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Surround View
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise
- Airco
- Ambient Lightning
- Armsteun Voor
- Automaat
- B&O soundsystem
- Bluetooth
- Climate control
- Cruise control
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Exterieurdesign Pure Experience
- Geldige APK
- Interieurdesign Pure Excellence
- Lederen Bekleding
- Lichtmetalen velgen
- Navigatie
- Nieuwe APK
- Parkeersensoren Achter
- Parkeersensoren Voor
- Reservewiel
- Rondom camera zicht
- start/stop systeem
- Stoelventilatie
- Stoelverwarming
- Stuur verwarming
- Stuurwielverwarming