BMW X5
M50i M-Sport Pano Laser LED HK 360Camera
Direct kopen, basisprijs: € 69.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 69.950,-
LEASEPRIJS: € 1.152,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | M50i M-Sport Pano Laser LED HK 360Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 juli 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 115.792 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.152,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 69.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-995-RH |
| Motorinhoud: | 4.395 cc |
| Vermogen: | 390 kw / 531 pk |
| Laadvermogen: | 760 kg |
| Gewicht: | 2.235 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.995 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterruit apart te openen
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- keyless entry
- keyless entry
- koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 22"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Veiligheid
- nachtzicht-assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sperdifferentieel
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Overig
- achterasbesturing
- adaptief demping systeem
- anti overhel assistent
- Comfort Access pakket
- CoPilot Pack
- Driving Assistant
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Safety-pack
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar