BMW X5
45E XDRIVE HIGH EXE / 22'' / CARPLAY / HEAD-UP / PANODAK / KEYLESS
Direct kopen, basisprijs: € 43.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.900,-
LEASEPRIJS: € 598,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.264,57 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45E XDRIVE HIGH EXE / 22'' / CARPLAY / HEAD-UP / PANODAK / KEYLESS |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 141.677 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 598,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-315-DK |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.410 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 175 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Zonnescherm zijruiten
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- leer
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Rolgordijnen zijruiten achter
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio Media Pack
- Comfortstoelen
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Glazen panoramadak
- Handbediende zonneschermen achter
- Head-Up Display
- Leder 'Vernasca' bekleding
- Luchtvering
- M Carbonschwarz
- M Sportpakket
- M Sportpakket
- Oplaadmogelijkheid
- Sportstoelen
- achterasbesturing
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design
- Afdaal assistent
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access
- Comfort Access pakket
- Connected Package Professional
- Connected services
- Dab
- Dab
- DAB-Tuner
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Integral Active Steering
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi