BMW X4
xDrive20i High Executive Edition M-Sport Pano Camera HK
Direct kopen, basisprijs: € 29.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.450,-
LEASEPRIJS: € 485,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X4 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i High Executive Edition M-Sport Pano Camera HK |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 184.398 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 485,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XX-828-Z |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 705 kg |
| Gewicht: | 1.695 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DVD speler
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- radio CD speler
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- aluminium interieur afwerking
- aluminium interieur afwerking
- Audio Media Pack
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Comfort Access pakket
- DAB ontvanger
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- M Sport
- M Sport X
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeer assistent
- Parking Pack
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- Safety-pack
- Spiegel-pakket
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding