BMW X3
xDrive30e High Executive Panoramadak - Head-up - Leder - Sportonderstel
Direct kopen, basisprijs: € 41.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.750,-
LEASEPRIJS: € 568,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.900,83 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e High Executive Panoramadak - Head-up - Leder - Sportonderstel |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 568,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Achter wissers
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Dual view functie
- DVD speler
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- USB-C-interface achter
- USB-C-interface voor
- USB-poorten type C
- USB connective
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bekerhouders
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur multi axiaal verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen interieurdelen
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel