BMW X3
xDrive30d High Executive
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30d High Executive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 17 januari 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 193.680 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 43-ZRT-5 |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 190 kw / 259 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.775 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.390 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- donker getint glas achter
- Handgreep in kleur
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- trekhaak elektrisch wegklapbaar
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- bluetooth muziek speler
- DVD-wisselaar
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Ecc (auto.airco)
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Airconditioning met automatische regeling
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Lichtmetalen wielen V-spaak 8Jx18
- Navigatiesysteem Professional
- Xenon-lampen
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem klasse 3
- Automatisch dimmende binnenspiegel en binnenlichtpakket
- autoplusgarantie kost 350 euro
- Bluetooth
- BMW sportstoelen
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- DVD- wisselaar 6DVD
- Dynamic Damper Control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- extra getint glas achter
- Extra getint glas in achterruiten
- Handbediende zonneschermen achter
- Head-Up Display
- HiFi-luidsprekerssysteem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kilometerhistorie correct
- Koplamsproeiers
- lendesteun(en) verstelbaar
- Park Distance Control (PDC)
- Sportstuurwiel
- stuur leder
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- Uitrolbaar net achter de tweede zitrij
- Variabele stuuroverbrenging
- Variable Sport Steering
- X Line