BMW X3
Direct kopen, basisprijs: € 39.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.945,-
LEASEPRIJS: € 658,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 78.357 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.720 kg |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bluetooth media
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Isofix
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- M achterspoiler
- M pakket
- M sport
- M Sport exterieur
- Nette auto
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Regensensor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruiterwisser achter
- Shadow line
- Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
- Spoiler
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonverbinding
- DAB
- DAB+
- DVD speler
- Laaddock
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- USB
- WiFi
- Interieur
- 12V
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance verlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Digital display
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hemel bekleding zwart
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless go
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Memory seat
- Middenarmsteun voor
- M Sport interieur
- M Sport stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Standkachel
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Apk bij aflevering
- Automatisch groot licht sensor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische handrem
- ESP
- Grootlichtassistent
- Hill hold
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s)
- Hoofdsteunen voor en achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane assist
- Mistverlichting voor
- Parkeerhulp
- Parkeersensoren voor en achter
- Personenwaarschuwing
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- 4x4
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Bumpers en spiegels in car.kleur
- Connected services
- Dealer onderhouden
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen schuif-/ kanteldak
- Elektrisch glazen schuif-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hellingshoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- Lichtsensor automatisch
- M-Line
- M Aerodynamica
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel elektrische verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sportstoelen met lederen bekleding
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR