BMW X2
xDrive25e M-Sport Pano ACC H/K HUD Camera El-zetels
Direct kopen, basisprijs: € 35.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.900,-
LEASEPRIJS: € 490,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.947,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25e M-Sport Pano ACC H/K HUD Camera El-zetels |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 oktober 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.764 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 490,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 162 kw / 221 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.705 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 03AG Achteruitrijcamera
- 0402 Elektrisch glazen panoramadak
- 02PA Slotbouten
- 02VC Banden reparatieset
- 03MC Individual dakrails hoogglans Shadow Line
- 03MF M-koplampen Shadow Line
- 04U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 05DP Parking assistent
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 022H 19 inch velgen dubbelspaak 715M
- 0313 Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- 0316 Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0475 Saffier zwart metallic
- 0508 Parkeerhulp voor en achter
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0563 Lichtpakket
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0754 M achterspoiler
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Achterspoiler
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- 0674 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06AM Real-Time verkeersinformatie
- 06CP Apple CarPlay
- 06NW Comforttelefonie met draadloos laden
- 06UP Navigatie Plus
- 0654 DAB Tuner
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- 0459 Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- PDOA Leder Dakota Oyster geperforeerd
- 04GQ Veiligheidsgordels voorin voorzien M striping
- 04LU Interieurlijsten zwart hoogglans met accentlijsten Perlglanz Chrom
- 04NE Blow-By verwarmer
- 0205 Automaat
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0248 Stuurwielverwarming
- 0249 Multifunctioneel stuurwiel
- 0413 Bagage-scheidingsnet
- 0423 Velours vloermatten
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0473 Armsteun voor
- 0481 Sportstoelen
- 0488 Elektrisch verstelbare lendensteun voorstoelen
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Stoelverwarming voor
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- 04T1 Noodlaadkabel Mode 2
- 06AG eDrive services
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05DF Active Cruise Control met Stop en Go Functie
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AT Driving Assistant Plus
- 06AC Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- 0430 Spiegelpakket interieur en exterieur
- 0470 Isofix kinderstoelbevestiging
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 0337 M-Sportpakket
- 07LF Uitvoering M-Sport
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Comfort Pack
- Connected services
- Dab
- doorlaadopening
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant Plus
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sport
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen