BMW X2
xDrive25e / HEAD-UP / ACC / LEDER / STOELVERWARMING /
Direct kopen, basisprijs: € 21.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.450,-
LEASEPRIJS: € 353,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25e / HEAD-UP / ACC / LEDER / STOELVERWARMING / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 november 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 123.182 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 353,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-835-ZR |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.705 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- leder
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 4x4 (vierwielaandrijving)
- Autonomous Emergency Braking
- 4X4 aandrijving
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17 inch lichtmetalen wielen Dubbelspaak
- airco automatisch
- Automatische 2-zone airconditioning
- Cruise control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Geperforeerde lederen bekleding Dakota Schwarz
- Head-Up Display
- Navigatiesysteem
- Oplaadmogelijkheid
- Afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Driving Assistant Plus
- Park Distance Control achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel