BMW X2
xDrive25e *1ste Eigenaar*HUD*Panoramadak*Camera*
Direct kopen, basisprijs: € 20.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.850,-
LEASEPRIJS: € 284,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.446,29 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25e *1ste Eigenaar*HUD*Panoramadak*Camera* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 22 april 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 92.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 284,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.705 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Winterbanden
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- LED Achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED High Performance
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Head-up display
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief met stop&go
- Keyless Start&Go
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- sportstuur leder
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi