BMW X1
xDrive20i Executive Afn. trekhaak, Cruise, Stoelverwarming, Camera, PDC, LMV 19"
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i Executive Afn. trekhaak, Cruise, Stoelverwarming, Camera, PDC, LMV 19" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 77.531 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZS-961-N |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack
- Connected services
- electronic climate control
- Park Assist Pack
- Parking Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel