BMW X1
sDrive20i ✅ Leder ✅ Pano ✅ LED
Direct kopen, basisprijs: € 31.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.940,-
LEASEPRIJS: € 526,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.388,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive20i ✅ Leder ✅ Pano ✅ LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 52.955 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 526,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-021-DL |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.065 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- Glazen panoramadak
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- metaalkleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- Omlijsting zijruiten mat aluminium
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem Plus
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Automatische 2-zone airconditioning
- BMW sportstoelen
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- gelimiteerd slipdifferentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Achteruitrijcamera
- Stuurwielverwarming
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Panorama/schuifdak
- parkeer assistent
- Parking Pack
- RDW-leges
- Rookvrij
- Schuifdak
- start/stop systeem
- Thuiskomer
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar