BMW X1
sDrive18i Executive M-sport | M-pakket | Xenon | Stoelverwarming | 19 inch | Cruise control | PDC | Climate control | Navigatie | Bluetooth | Sportstoelen | M-sport stuur
Direct kopen, basisprijs: € 14.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.450,-
LEASEPRIJS: € 238,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive18i Executive M-sport | M-pakket | Xenon | Stoelverwarming | 19 inch | Cruise control | PDC | Climate control | Navigatie | Bluetooth | Sportstoelen | M-sport stuur |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 december 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 143.535 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | oranje |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-013-BJ |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Voorspoiler
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR