BMW X1
E84 sDrive18i Executive M-sport | M-pakket | Automaat | Stoelverwarming | Xenon | Cruise control | 18 inch | PDC | Climate control | Sportstoelen | Hifi audio | 150 pk
Direct kopen, basisprijs: € 10.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.450,-
LEASEPRIJS: € 172,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | E84 sDrive18i Executive M-sport | M-pakket | Automaat | Stoelverwarming | Xenon | Cruise control | 18 inch | PDC | Climate control | Sportstoelen | Hifi audio | 150 pk |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 13 juli 2010 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 189.926 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 54-XXR-2 |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.430 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Side-skirts
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags voor bestuurder en voorpassagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- BMW sportstoelen
- Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display
- Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW
- Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter
- Dynamische Tractie Controle (DTC)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Multifunctioneel stuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed
- Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave)
- Passagiersairbag
- Radio BMW Professional met CD frontloader
- Zij airbag(s) voor
- ASR