BMW R 1250 GS Adventure
R 1250 GS Adventure
Direct kopen, basisprijs: € 19.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.895,-
LEASEPRIJS: € 327,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.979,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW R 1250 GS Adventure |
|---|---|
| Uitvoering: | R 1250 GS Adventure |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 mei 2020 |
| Carrosserie: | All-road |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 26.545 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 57-MP-TN |
| Motorinhoud: | 1.254 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 224 kg |
| Gewicht: | 261 kg |
| Wielbasis: | 152 cm |
| Breedte: | 98 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 485 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Digitaal instrumentarium met multifunctioneel LCD-scherm
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Led achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder zadel
- Led knipperlichten achter
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Midden standaard
- Spaakwielen
- Windscherm
- Infotainment
- Smartphone integratie
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brembo remblokken
- Hill hold functie
- Alarm
- Mistlampen
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Connected services
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Handvatverwarming
- Keyless start
- LED mistlampen
- Sportuitlaat
- ASR