BMW R 1250 GS Adventure
Cruise Handvw Stoelvw
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW R 1250 GS Adventure |
|---|---|
| Uitvoering: | Cruise Handvw Stoelvw |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 februari 2019 |
| Carrosserie: | All-road |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 65.354 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 25-MZ-NN |
| Motorinhoud: | 1.254 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 261 kg |
| Wielbasis: | 150 cm |
| Breedte: | 98 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Interieur & Comfort
- windscherm
- Veiligheid
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- hill hold functie
- Overige
- bandenspanningscontrolesysteem
- Comfort-pakket
- cruise control
- elektrisch variabele schokdemperafstelling
- handvatverwarming
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless start
- LED mistlampen
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Touring Pakket
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar