BMW iX3
High Executive M Sport 80 kWh Trekhaak Panoramadak Achteruitrijcamera Carplay Leder Elek Stoelverstelling
Direct kopen, basisprijs: € 45.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 45.990,-
LEASEPRIJS: € 626,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.601,65 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW iX3 |
|---|---|
| Uitvoering: | High Executive M Sport 80 kWh Trekhaak Panoramadak Achteruitrijcamera Carplay Leder Elek Stoelverstelling |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 22 augustus 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 48.104 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 626,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 45.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-BMW-34 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.155 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- Shadow Line Pack
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen