BMW iX3
High-Exe 80kWh 95%SOH/ACC/HEADUP/PANODAK/SPORTLEER/TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 24.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.900,-
LEASEPRIJS: € 339,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.115,70 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW iX3 |
|---|---|
| Uitvoering: | High-Exe 80kWh 95%SOH/ACC/HEADUP/PANODAK/SPORTLEER/TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 158.075 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 339,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-105-HV |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 2.160 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- CCS snelladen mogelijk
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- CCS adapter (voor laden bij CCS-only laadstations)
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Harman & Kardon audio installatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen bekleding
- leer
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zonnedak
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 20 inch lichtmetalen wielen met aerodynamisch design in Bicolor Jet Black
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Guard Plus
- Active Protection
- Adaptief onderstel
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-zone airconditioning
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar en automatsich dimmende binnen- en buitenspiegels
- Cognac met decoratief stiksel
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- Draadloze telefoonlader
- Electrisch verwarmbare voorstoelen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bediend glazen schuif-/kantel panoramadak
- Harman & Kardon geluidssysteem
- Harman Kardon SurroundSound System
- Head-Up Display
- LED koplampen met uitgebreide functionaliteit
- M Aerodynamica
- M Aerodynamicapakket
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Sophisto Grau Brilliant Effec
- stuur leder
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- Active guard
- Adaptieve LED koplampen
- Adaptieve LED koplampen, incl. bochtverlichting met variabele lichtverdeling, dynamische verlichting
- Akoestische ramen
- Akoestische voetgangersbescherming
- Alarm klasse 3
- Ambiance verlichting
- Automatisch dimmend binnenspiegel
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Bluetooth carkit
- BMW Iconic Sounds Electric
- BMW Live Cockpit Professional
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfort Access met Digital Key
- ConnectedDrive Services
- Connected Package Professional
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- Driving Assistant Professional
- electronic climate control
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektrisch verstelbare voorstoelen. Inclusief bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities
- Exterior Line Aluminium zijdeglans
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- koplampen donker (matrix/LED)
- koplampen donker (matrix/LED)
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- M dakrailing in hoogglans Shadow Line
- M Hemelbekleding in Anthrazit
- motorgeluid simulator
- Multifunctioneel stuurwiel
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- Parking Assistant
- Parking Assistant Plus
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank
- Servotronic
- sfeerverlichting
- Shadow Line Pack
- Shadow Line Pack
- Sportstoelen voor
- sportstuur leder
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi hotspot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen