BMW i4
eDrive40 High Executive 84 kWh Harman Kardon/ Sanremo/Oyster
Direct kopen, basisprijs: € 39.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.949,-
LEASEPRIJS: € 544,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.603,14 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW i4 |
|---|---|
| Uitvoering: | eDrive40 High Executive 84 kWh Harman Kardon/ Sanremo/Oyster |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 januari 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 71.819 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 544,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-951-TD |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 2.025 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Audio installatie premium
- Head-up display
- I-pod/ USB aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Niet in gerookt
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Accukoeling
- Accuverwarming
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- geluidsimulator
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen interieurdelen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi