BMW i3
Executive 120Ah 42 kWh W.pomp/LED/3-Fase
Direct kopen, basisprijs: € 17.944,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.944,-
LEASEPRIJS: € 295,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.588,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW i3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Executive 120Ah 42 kWh W.pomp/LED/3-Fase |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 5 februari 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.467 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.944,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XK-550-Z |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 1.245 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- I-pod/ USB aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Niet in gerookt
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Accukoeling
- Accuverwarming
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel