BMW 5 Serie
Touring 530e xDrive Business Edition Plus M Sport ACC Co-Pilot Panoramadak ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u !
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 545,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.619,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 530e xDrive Business Edition Plus M Sport ACC Co-Pilot Panoramadak ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u ! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 maart 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 74.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 545,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JKB-13-J |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.935 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- CoPilot Pack
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Sport Plus Pack
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi