BMW 5 Serie
Touring 530e M Sport LED Harman-Kardon Sound Head-Up Display Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 57.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 57.990,-
LEASEPRIJS: € 955,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.598,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 530e M Sport LED Harman-Kardon Sound Head-Up Display Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 september 2024 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 6.197 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 955,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 57.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-BMW-00 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.040 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- aanhanger manoeuvreerhulp
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dashboardcamera
- Dashboardcamera
- Draadloze telefoonlader
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- Innovation Pack
- interieurcamera
- interieurcamera
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- sportstuur nappaleder
- sportstuur nappaleder
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- stuur nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen