BMW 5 Serie
545e xDrive M-Sport Pano Comfseat HUD ACC H/K 360 Laser
Direct kopen, basisprijs: € 39.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.900,-
LEASEPRIJS: € 657,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 545e xDrive M-Sport Pano Comfseat HUD ACC H/K 360 Laser |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 143.272 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 657,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-233-BS |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 290 kw / 395 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.920 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 05AZ BMW Laserlicht koplampen
- 0223 Electronic Damper Control EDC
- 0316 Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- 0403 Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- 0A90 Sophisto Grau metallic
- 03DS BMW Display Key
- 03MF M-koplampen Shadow Line
- 04T8 Automatisch dimmende buitenspiegels
- 04U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0754 M achterspoiler
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- 0688 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06C3 Connected Pack Digital Professional
- 06NW Comforttelefonie met draadloos laden
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 06U8 BMW Gesture Control (Gebarenbesturing)
- 06WD WLAN Hotspot
- 0654 DAB Tuner
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Rondomzicht camera
- zelfstandige rijstrookwissel
- zelfstandige rijstrookwissel
- Interieur
- 0456 Comfort stoelen met memory-functie
- 0610 Head-Up Display (HUD)
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 04HA Stoelverwarming voor en achter
- 04KH Interieurlijsten Alum.Rhombicle Pearl
- 04NB Elektronisch geregelde airconditioning 4-zones
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04NM Ambient Air Pakket
- 04U1 Keramische details voor bedieningselementen
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 0248 Stuurwielverwarming
- 0465 Skiluik
- 0575 Extra 12V-aansluiting
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- LZFK Leder nappa zwart met exclusieve stiknaad
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- 06AG eDrive services
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 05AU Driving Assistant Professional
- 05DN Parking Assistant Plus
- 02NH M-Sport remsysteem
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AC High-Beam Assistant
- 05AL Active Protection
- 06AC Emergency Call
- 08TG Diefstalbeveiliging
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 0337 M-Sportpakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Driving Assistant Professional
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sportpakket
- Oplaadmogelijkheid
- Parking Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel